121Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

KAYITLI ÜYELERİMİZ

seslichatseslichat

Seslimax Alternatif Girişi

  Seslimax sesli sohbet sitemize ilginin arttığını girişlerdeki yoğunluktan görebiliyoruz. Bu durum sitemiz adına oldukça sevindirici bir durum.

  Sitemiz girişleri oldukça kolaydır. Seslimax diye aratan herkes sitemize rahatça giriş yapabiliyor. Biz ziyaretçilerimizin asla mağdur olmalarını istemeyiz. Bu nedenle alternatif girişler oluşturmaya karar verdik. Peki bu alternatif girişler neden gerekli? sorusunun cevabını verelim; Bilindiği üzere teknoloji üzerindeki bir platformda sohbet ediyoruz. Zaman, zaman server çalışmaları, siber saldırı gibi girişlerde sıkıntı yaşamamız normal bir durum, işte böyle durumlarda alternatif girişleri tercih edebileceksiniz. Bu alternatif girişler neler? diye soracak olursanız; şuanda sesli chat sitemize com uzantısıyla giriş yapmaktasınız, artık net ve org uzantılarıylada girişlerinizi sağlıklı bir şekilde yapabileceksiniz.

  Seslimax sitemizin değerli kullanıcıları sitemiz hakkında en doğru bilgileri sadece anasayfamızdan edinebilirsiniz. Anasayfamız dışında çıkan bilgi ve haberler asılsızdır.

Yazar : seslimax
29 Nis Çar 12:33
4352 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

POPÜLER YORUMLAR