87Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

KAYITLI ÜYELERİMİZ

BmDizayn!~AyPeRiSi~!Hép Sénin 100ündénHarbi_KizHaTaYLıHeY_NefsimmustafaSeN_Ve_BeNHiCRaNKAPTANHep 10un 100ündén- S h y é m z..UkALa-ÇoCuK- P e a n u T ..!N-U-R-A-YF£Na41LyEcemaviia IL a aHeY_BERZé.x!- SlLiPpinToMALATYALICaNDaNSERDAR

Seslimax ile 2020 Ramazan

   Seslimax ile evde kalın demiştik, evlerimizde kalmaya devam ediyoruz. Seslimax ile maksimum sohbet demiştik, maksimum sohbetlerimiz devam ediyor. Şimdi ise hep beraber ramazan ayımızı bekliyoruz.

   Biliyoruzki evlerinizde sıkıldınız, ama yapılan herşey sağlığımız için. Malum havalar ısındı, bahar geldi içiniz kıpır,kıpır parklar, piknik yapmak,sahil kenarı gezileri için can atanlarınız var ama dediğimiz gibi sağlığımız için bir süre daha katlanmak zorundayız. Bu sıkıntıları yaşadığımız günleri geçirirken mübarek ramazan ayıda girmek üzere. Bu sene bruk bir ramazan geçireceğiz. Teravih namazı için camiilerimiz ne yazık ki boş kalacak. İftarlarımıza davetlilerimiz olmayacak ama olsun.11 Ayın sultanı hoşgeldin ya şehri ramazan.

  23 nisan perşembe gecesi kalkacağımız ilk sahurla mübarek ramazan ayı başlamış olacak. Oruçlarımızı tutup ibadetlerimizi yerine getirmeye çalışacağız. Allah bu mübarek günde sağlıklı bir şekilde oruçlarımızı tutmayı ve bu virüsten bir an evvel kurtulmayı nasip etsin.

AMİN...

Yazar : seslimax
21 Nis Salı 21:31
329 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlarseslimax

sesli chat

sesli sohbet

sesli chat

sohbet sohbet